| NuStiuNimic a întrebat:

Salut Intrebarea este legata de metin2.ro :
deci eu mai mam jucat in trecut metin2.ro am avut 45 si armat
Intrebarea sau mai bine zis dati-mi un sfat
Am lvl 23 si am iteme destul de bune intrebarea :
cum sa fac sa pot face intr-un timp cat mai scurt Bani multi si lvl mare cel de lv l45 l-am facut in 3-4 luni cum as putea sa fac acest cont de 23 si mai repede 45?

Răspuns Câştigător
| alaska11 a răspuns:

Pai faci nivelul 30 si apoi stai la pescuit si minerit o s afaci pe putin 1kk pe zi dupa ce strangi bani, te duc si iti iei iteme bune si faci nivelul 40. daca nu ai bani cand ai facut nivelul 40 te duci si mai stai la pescuit si minerit. apoi cumperi arme de 65 scuturi koifuri si te duci dt si le faci + de ex un partizan+4 =1kk si il faci +7 = 14kk! bafta! sper ca ti-am fost de folos. funda?

1 răspuns:
| Dark13 a răspuns:

Pai stai la metine sa cresti sau stai la arhani pentru riburi si la brutali pentru fms-uri si faci