| Yuly25 a întrebat:

Iubesc jocul Skate 3, dar nu l-am avut niciodata! Si nu pot sa il downloadez pe calculator deoarece nu gasesc linkul bun! Va rog din suflet ajutati-ma sa gasesc downloadul de la jocul Skate 3 for PC...Raspunsul Corect Primeste O Funda Mare!

2 răspunsuri:
| ALLinMe a răspuns:

Sorry mane si eu am tot cautat Skate 3 pana ma luminat Dumneazeu si am observat ca nu exista pentru PC crying sry, Funda?

| Yuly25 explică (pentru ALLinMe):

Scuze dar exista ca au avut niste prieteni de ai mei pe calculator mai de mult dar acum nul mai au.