| SoundTHeWave a întrebat:

Salut, joaca cineva war thunder / world of warplanes? As vrea sa stiu si eu care joc este mai usor de jucat cu mouse-ul, si care este mai bun la grafica, de asemenea care este cea mai buna tara ( sau 2 cele mai bune ) cu care as putea juca. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BlackWolf02 a răspuns:

War Thunder este mult superior in orice criteriu fata de jalinicul WoWp

| SoundTHeWave explică (pentru BlackWolf02):

Iti multumesc mult totusi cam tarziu, recomand tuturor jocul, grafica si gameplay genial, singurul downside este ca deocamdata nu prea sunt echilibrate tarile.

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Raspund cam tarziu da asta e : mai joci war thunder? daca da ai skipe ca sa putem vb?