| Smilee4Mee a întrebat:

Joc conquiztador si in timpul jocului a inceput una cearta si am injurat'o i eu, si nu mai pot vbstraight facein timp ce joc? Cum fac sa pot vb iar pe chat?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AnonimulxD112 a răspuns:

Poii iti arata in stanga acolo sus ca 5 jocuri fara chat adica daca faci 5 sau cate zice acolo tu vei juca jocurile dar fara chat... intelegi? si nu le mai baga in seama. ca asta a incercat sa faca sa te blokeze pe tine la chatwinking :* Funda?

1 răspuns:
| tzutzcCool a răspuns:

In putin timp o sa iti revii. asteapta
si mie imi facea la fel