| Cheloo_4836 a întrebat:

Joc Counter Strike 1.6 online, adminez un server de pe cutitarii si nu pot tine redirecte :-?
Deschid redirectele (9), imi apare ca s`au deschis apar si la evidenta online dar nu apar in clasamentul general la redirecte! Apar doar cand tin redirectele aprinse, si imi mai spune ca nu am redirectionat pe nimeni!
De la o vreme imi mai da si o eroare asa : http://img856.imageshack.us/img856/9794/vvvdfg.jpg
Redirectele le tin aprinse destul de des cam 19 ore pe zi asa.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Marinake a răspuns:

Problema ta este ca tii prea mult redirectele deschise si ele incep sa manance din ce in ce mai mult din frecventa la procesor.Mai opreste-le din 5 in 5 ore si o sa mearga mai bine.Si fii atent cum "adminezi" sau cum administrezi mai degraba.

| Marinake a răspuns:

asd