| IonutPutinica a întrebat:

Salut joc de ceva vreme 4Story si am incercat si dus pana la level 90 cam toate clasele.
As vrea sa incep un somnambul,va rog as vrea sa ma ajutati cu un ghid pvm pentru a creste rapid si eficient, prin eficienta ma refer sa fac pagube masive in corp la corp
http://www.4story.ro/skills/planner/shadowrunner
Puteti sa faceti un print scrin si il dati cu imagesshack...
Va rog detin iteme+18 level 34 scazute la 25+bij foarte bune+Moarte dulce(level 25) scazuta la level 16.
Fundaaaaaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| IonutPutinica explică:

Eu nu am pus aceasta intrebare ca sa ofer iteme moca, cine vrea sa ma ajute ma ajuta, nu ofer iteme de pomana, daca ma crezi am stat aproape 4-5 luni, 12 ore pe zi la farmat in doc 40 la strans bani, am reusit sa strang 1000 gold, stiu ca suna a dependenta happy

| DeLyNo a răspuns:

Baga id asta in lista: cristi_boy4ever si it ispun... dk imi dai si mie niste iteme