| ooAndrewoo a întrebat:

Joc Gta San Andreas si am ajuns la misiuea din Las Venturas "Meet Paul & Meccer". Dupa ce fac misiunea asta, nu imi mai apar ceckpointurile cand vreau sa fac urmatoarea misiune. Cum pot remedia problema asta?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E din cauza jocului defect, iesi si intra din nou poate isi da drumul.

| ooAndrewoo explică:

Am incercat sa ies si sa intru din nou, dar tot asa face... si cu savegame-urile, nu vreau; vreau sa-l termin singurwinking

| dragos2003 a răspuns:

Te-as sfatui sa iei un savegame ar fi mai ursor.
Funda?