| R3V0 a întrebat:

Joc IMVU si vreau sa fac credite dar la meet me nu stiu codul de verificare. Daca stiti ceva coda sa mi-l spuneti sau daca nu alta metoda de a face credite fara free credits

Răspuns Câştigător
| Consumptive a răspuns:

Trebuie sa iti dai numarul de telefon, in cateva secunde primesti codul, il tastezi si gata.
Nu platesti nimic si daca iti este frica ca te-ar putea sacai mai tarziu cu alte mesaje, stai linistit ca nu se intampla asa ceva.
In legatura cu datul codului, nu prea se poate pentru ca este unic...adica daca eu l-am folosit, nu mai poate fi folosit din nou de alta persoana.
Bafta!happy