| Iuly199721 a întrebat:

Salut, joc metin2 de 4 zile, avand in vedere ca ninja leveling suck si am putin timp la dispozitie in fiecare zi abea de am facut lv 30 si vreau si eu un pfn acolo, dar nu stiu unde dropeaza.As dori sa imi spuneti printr-un raspuns scurt mobi unde dropeaza aceste pumnale foaie neagra+ locul mobului pe mapa.Best answer primeste

Răspuns Câştigător
| spaghetty a răspuns:

PFN pica la monstrii de langa portal la orci(Valea Seungryong) nu mai stiu cum se cheama.
La monstrii de langa portal sau cobori delusorul ala.Mie acolo mi-au picat cu 4 bonusuri de multe orilaughing

1 răspuns:
| xDr0gs a răspuns:

Salut.Pfn pica la metine in desert...Dar nu cred ca rezisti fa si tu macar lv 35. Sper ca te-am ajutat.Bafta