| SyncMasterSA300 a întrebat:

Salut laughing, joc SA:MP si mi-am bagat si eu sa vad ce face s0beitu asta rolling on the floor Dar am o problema sad De fiecare data cand intru pe un server, daca aleg un alt skin incepe sa se opreasca SA, adica nu mai merge si totu merge de parca am VideoCard de 1 mb sad, merge foarte greu si pana nu dau ctrl+alt+delete nu face nimic. Am reinstalat SA si am bagat iar s0beit, tot problema aia, am sc os s0beitu, deja merge normal, insa inainte mergea bine, daca stiti care e problema sa ziceti = funda tongue

1 răspuns:
| AndreasB a răspuns:

Inseamna ca s0bei-ul pe care l-ai downloadat tu a avut un virus care a distrus un fisier din C++ si de aceea nu merge
PS nu iti va merge nici un joc gen gta pana nu reinstaleti windows. Poti juca mmorpguri dar asteagen gta nu. Bafta