| WarMan a întrebat:

Joc Test Drive Unlimited 1 si cand ajung la mission honolulu, dupa ce selectez single player si dau start imi arata TDU server is unavaible! Ce pot face?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Eu n-am jucat 1, dar am jucat Test Drive Unlimited 2, cred că şi 1 e făcut pe acelaşi principiu,trebuie să deconectezi netul, ca să intri în joc, altfel îţi arată aşa cum spui tu, iar apoi după intrarea în joc te conectezi din nou, şi poţi juca liniştit.

| newboy a răspuns:

Salut asa mi s-a intamplat si mie doar ca iti trebuie un folder numit IGE cu toate cursele nu pot sa spun de unde sa il iei ca nu trebuie sa spun
daca vrei sa te rezolv da-mi adresa ta de email si te rezolv imediat cu tdu dupa care si cu alte jocuri