| obsercvayr a întrebat:

Salut Jucatorilor de gammer, Ati jucat vreo data the godfather 1? Ma tem ca da, uite si eu m-am jucat, si am trecut foarte mult...al soldier tot. urmatorul grad va fi la capo, ei bine nu stiu unde sa ma duc sa-mi schimb hainele, sunt tot cu alea de primadata cand iti construiestii om-ul. Stitii ce trebuie sa fac sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| Mihai2alex a răspuns:

Intrii in meniul de inceput la caracter.nu e nici un magazin, doar dai pe salvare si char-ul tau si ai acolo clothes sau shop(nu mai stiu sigur dar stiu sigur ca din meniu, a trecut ceva vreme) si iti alegi tu de acolo ce haina vrei, bine cu baniwinking. app foarte fain jocul! funda?big grin