| paul55 a întrebat:

Salut la cs1, 6 am luat distroy doar pe un sv si am numele svhimbat in UN MARE DISTRUS comenzi nu mai am nimic si cand am intrat pe acel sv se misca roata asa si nu facaem nimic si scrisul cu negru si ingrosat si ce sa fac sa scap de distroy pe acest servar.

Răspuns Câştigător
| ExPeRyMeNt a răspuns:

Reinstalezi cswinking am luat o multimede destroyuri la cs si de exterminatedwinking asa am reinstalat cs si a mers. Fnda?laughing).

| paul55 explică (pentru ExPeRyMeNt):

Da ai dreptate l-am reinsalat si a mers

13 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Stergi config.cfg.

| paul55 explică (pentru DAnc3):

Am sters si nu a mers

| DAnc3 a răspuns (pentru paul55):

La mine a mers de multe ori poate e altfel de destroy.

| ExPeRyMeNt a răspuns (pentru DAnc3):

Cica alt fel de destroy ma tu stii ce vorbesti?laughing)) poate ai luat exterminated esti varza nu sti nimic de cs tie doar iti place sa te joci.

| DAnc3 a răspuns (pentru ExPeRyMeNt):

Tu taci si inchide bornau, n-am luat nici un exterminated ca destroy si a mers ca sterg cfg.

| ExPeRyMeNt a răspuns (pentru DAnc3):

Ba da zi tu mie cate feluri de destroyuri sunt? a?

| DAnc3 a răspuns (pentru ExPeRyMeNt):

Pai sunt unele care le scoti greu, nu sunt feluri mam exprimat gresit.

| ExPeRyMeNt a răspuns (pentru DAnc3):

Mai este doar 1 singur destroy si eu reinstalez cs si imi merge si exterminated la fel auzi da nu mai luati destroyuri si exterminated ca va distruge pc mie mi sa distrus pc din cauza asta si l-am dus la reparati laughing.

| DAnc3 a răspuns (pentru ExPeRyMeNt):

Pai si atunci cum de unele le scoti stergand cfg si unele nu.

| ExPeRyMeNt a răspuns (pentru DAnc3):

Bai deci tu nu sti nimic de cs ma cfg ala este setarile de unde sa controlezi omul la cs si alte chesti din cs cum sa iti mearga daca sterg cfg ala mai rau ti se strica:@ si nu ma mai dispera.

| ralucutza94 a răspuns:

Descarca cs-ul din nou, il gasesti chiar aici : http://downloadjoc.com

| paul55 explică (pentru ralucutza94):

Nu e mai simplu daca il reinstalez