| Xscape a întrebat:

Salut, la jocul Euro Truck Simulator 2 când se face noaptea apind farurile degeaba că nu luminează? Ce pot face? Dau fundă primului răspuns corect.

4 răspunsuri:
| Marin46 a răspuns:

Poate ai vreun mod si din cauza asta. Farurile se aprind din L din ce stiu thinking

| Andrei7520152 a răspuns:

Nu ma joc ETS2. Problema poate fi cauzata din setarile grafice sau, mai rau, din cauza placii video. Sau mai bine zis din cauza modului in care jocul ruleaza pe placa ta video. se poate ca jocul sa nu poate rula corect pe unele placi. Incearca sa cauti pe google ultimul Patch pentru ets2 ( cauta "euro truck sim 2 patch") si vezi daca rezolva problema. Altfel, vezi ce rezolvi cu setarile grafice.

| Xscape explică (pentru Andrei7520152):

Poţi fi mai explicit te rog? Adică, ce să bifez/debifez acolo la opţiuni sau dă-mi un link cu patch-ul pentru faruri te rog din suflet, încă nu amr ezolvat problema. Am placa video de 256MB dar jocul îmi merge perfect pentru că am dat la rezoluţia cea mai mică, sau poate să fie şi de la rezoluţie problema mea? Te rog ajută-mă!

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Xscape):

Nu ma joc ets2, deci nu pot sa-ti spun. Nu tine de rezolutie, tine de felul in care placa video 'citeste' jocul in sine. e o eroare grafica

Daca mi-ai spune modelul placii poate gasesc ceva de prin forumuri. Dar nu prea am chef sa caut chiar acum. Si tu ai putea cauta, nu e mega complicat sa folosesti goagal prietene. cauta "euro truck simulator 2 patch" sau instaleaza programul directX de pe cd-ul jocului. vezi ce setari gasesti legate de grafica. Te descurci cumva