| xFlorin a întrebat:

Salut,la misiunea de level 22 la metin2, am batut tigru si am luat ierburi medicinale dar nu aveam loc si a cazut pe jos si am mai batut pana am facut 3 iar acum imi spune ca mai am de facut -2 ierburi, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| bamboochea a răspuns:

E de la joc! Ce poti sa faci? Lasa-te de metin! daca joci pe ro! daca nu, joaca.Metin2 (ro) ajungi la un anumit nivel la care trebuie sa bagi bani! Am un prieten care a bagat 2000 de euro! Deci. Tu iei decizia! daca tie iti place! Joaca!