| Maarius_Iustin_1995 a întrebat:

Salut la toata lumea, Ar merge gta 4 pe un laptop windows 7 home premium. Uitati ce are laptop meu: windows 7 home premium 64 biti (6.1 compilarea 7601) Bios Phoenix bio SC-T v2.2 P01RAJ, Procesor Intel(R) Pentium(R) CPU B960 @ 2. 20Ghz (2 CPUs) 2.2 GHz Rami 4096 Ram Monitor Generic PnP Monitor, Memorie video dedicata 64 MO Memorie video sistem 0. Va rog frumos ajutati-ma, si sa-mi spuneti cam ce imi mai trebuie sa imi mearga bine gta 4. Funda+Vot! happy

1 răspuns:
| Mingo a răspuns:

Eu cred ca ti-am merge dar cu mici scapari... convinge-te si tu la urmatorul site ( http://www.realitatea.net/......81166.html )