| ionif a întrebat:

La unele video-uri pe youtube cand pui sageata pe bara aia apare un chenar si arata in timp real din video si apare si timpul.Cum pot face si eu asta?

1 răspuns:
| HMike a răspuns:

Aceasta se intampla doar la unele cu frame rate mare si constant pe secunda [adica se misca PERFECT], asa ca nu te baza ca la orice video o poti face, intr-un fel, pentru a fi perfect, trebuie gen sa ai 150 fps constante cand filmezi si filmarea limitata la 30, 60, 120.

Sper ca te-am ajutat. Funda? :*