| bublexfull a întrebat:

Salut lume.
O sa trec direct la subiect, deci recent am depozitat 20 de $ pe pokerstars si am primit bonusul acela la prima incarcare.
Intrebarea mea este urmatorea: am auzit de la un prieten ca atunci cand vrei sa scoti bani de pe cont trebuie sa ai un minim de 100$, dar am obseravat ca poti transfera bani pe fulltilt, iar acolo suma minima este de 50$. Momentan am suma de 46$ si daca ajung la 50$ si ii transfer pe fulltilt pot sa ii retrag de acolo?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| TommyHilfiger a răspuns:

Ba voi chiar sunteti enervanti astia de pe TPU care tot vorbiti despre poker. voi nici n-ati jucat si va dati cu parerea.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci am eu o solutie!

1.

Lasa-te de poker ca iti mananca banii si viata!

2.O sa ai necazuri
3.Creaza dependenta
5.Am uitat sa il pun pe 4

Funda?

| bublexfull explică (pentru anonim_4396):

1. Ma dore-n **** ce crezi tu!
2. Nu e deloc folositor raspunsul tau.
3.Nu esti tu in masura sa imi spui mie ce sa fac.
Data viitoare cand dai un raspuns gandeste-te de 2 ori.

| TommyHilfiger a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba voi chiar sunteti enervanti astia de pe TPU care tot vorbiti despre poker. voi nici n-ati jucat si va dati cu parerea.