| generator20 a întrebat:

Salut lume! Pentru cine joaca League of Legends sau pentru cine vrea sa joace si are multe informatii, am o intrebare pentru voi. Am vazut noul campion Jinx pe site, pe youtube peste tot dar nu in joc, nu este in shop, eu nu stiu.Cand o sa apara Jinx "cu adevarat peste tot"?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan Jinx este pe pbe(public test enviroment),nu se stie exact cand o sa apara,poate peste o saptamana sau doua.Cei de la riot mai pot amana, nu se stie, mai ales acum ca mai trebuie sa scoata skinurile battlecast, champion ship thresh si mai este si finala sezonului 3, etc.