| Knasty a întrebat:

Salut Lume, știți un mod pentru GTA San Andreas MultiPlayer numit Spider Man? Din câte am auzit dacă ai acel mod poți merge cu motoru pe ziduri. Dacă știți un mod de genu asta, spuneți-mi un site de download sau dați-mil pe Idu: roly7max@yahoo.com! Dau Fundița! Mersi!

Răspuns Câştigător
| Snoopy001 a răspuns:

Stiu eu se numeste m0d sobeit dar are mai multe moduri viata infinita, zbor, spider, freez, max speed... Il gasesti pe net depinde de sampul tau de exemplu eu am samp 0.3 e si imi iau pentru samp... Mod sobeit 0.3 e.

Ca sa il gasesti scrii pe google
" download mod sobeit samp 0.3 ( depinde de care ai tu. a, b, c, d, e )

Bafta, sper ca ti-am fost de ajutor!