| lolez a întrebat:

Salut, m-am reapucat de 4story ro. dar parca inainte era mult mai usor sa faci level, erau mai multe misiuni si faceai cel putin lv 16 intr-o saptamana. dar eu am debea level 9.si misiuni nu prea mai sunt[sa modifcat jocu, acum misiunile nu mai sunt ca inainte]eu la lv 9 bat lupid e 14 da debea fac cate maxim 50 exp si e aiurea, vreau sa ma ajutati daca mai sunt misiunile ca inainte doar ca o fi la alt NPC.Va rog vreau si eu sa fac level mare mai repede, Sau daca ma puteti creste si pe mine cateva levele
Totusi mi se pare ciudat ca nu mai gaesesc acele misiuni, sper sa ma ajutati, ca vad ca daca bat monstri si cu cateva levele mai mari, nu cresc mai deloc, Daca vreti sa am ajutati mai mult lasati-va un id de mess! va rog, FUnda! #

1 răspuns:
| alynutzu20 a răspuns:

4story e de rahat