| Girly97 a întrebat:

Salut! Ma ajuta cineva cu o monstra gratuita din jocul The Elder Scrolls V: Skyrim ca sa vad daca functioneaza pe calculatorul meu inainte de a-l cumpara de pe Steam? Am un calculator cam varza, cam primitiv si prefer sa testez jocurile inainte sa le cumpar. Nu este totusi complet incapabil sa ruleze jocuri dar are un procesor i3-6098P, o placa video GTX 650 si 8GB RAM.
Multumesc foarte mult.

1 răspuns:
| OmBanal33 a răspuns:

Daca nu exista demo... poti sa il cumperi si daca se misca prost ii dai refund, simplu