| ReLaxo_1204 a întrebat:

Ma intrebam cine le stie cu Lineage II Freya?
Problema mea este ca nu ma pot inregistra si nu gasesc cauza straight face
Dau fundita pentru cel cel ma lamureste cel mai bine aici sau la id de mess alin_sv_96 big grin

Răspuns Câştigător
| xJuliusx a răspuns:

1. Intra aici: https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/accountManagement.pl
2. Click pe "Create Account"
3. Dupa ce ti-ai creat contul (cu adresa de mail valida) te duci in casuta da mail si dai click pe linkul de activare a contului.
4. Ca sa-ti mearga jocul trebuie sa ai downloadat Patch-l de pe site-ul "Lineage II Freya" si sa-l dezarhivezi in folderul unde este instalat jocul. Bafta!

1 răspuns:
| ReLaxo_1204 explică:

Iti multumesc! Am facut toti pasii astia in afara de downloadarea acelui packstraight face
O sa caut sa i dau down...Ai funda si mersi mult! TE maia astept pe la mine happy