| CAsianBoss a întrebat:

Ma joc metin2steel. Explicati-mi si mie cum sa imi fac iteme bune.Am lv 101 dar toti ma bat. Am jucat ro insa steel e mai diferit la itemele de lv mare. Cum sa imi fac iteme bune si care din ele ar fi recomandate pentru lv meu?

5 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Add me florin_eduard15@yahoo.com si iti dau eu un hack de iteme happy si iti dau si sfaturi daca vrei.

| iceyps a răspuns (pentru TheDarkMita):

Dami si mie hack-ul...

| TheDarkMita a răspuns (pentru iceyps):

Da-mi add florin_eduard15@yahoo.com si iti dau iti dau happy

| DenisCrista a răspuns (pentru TheDarkMita):

Mai Merge Hackul?

| GameMaster1 a răspuns:

Pai man iti iei otel de la negustor ti-l faci +9 si til evoluezi, iti iei Sabie Batalie de la negustor, o faci +9 si evoluezi. Daca nu stii unde se evolueaza este la Fierar Legendar. Daca nu stii upgrade-urile ti le spun eu acum.
Armuriile: Otel > King 1 > Safir > Smarald > Posedata > King 2 > King 3.
Arme : Arme de 1 mana : Sabie batalie > Sabie Sirius > Sabie divina > Lama zin > Sabie Titan > Lama suflet Dragon > Sabia lui goliat > Sabie Kantana.
Arma de 1 mana : Sabie Nimfa > Lama semi-eclipsa.
Arma de 2 maini : Lama magnetica > Lama imperiala.
Arma de 2 maini : Sabie Manie > Ucigator dragoni galbeni > Ucigator dragoni albastrii > Sabie lacrima > Spada Dragon Negru > Sabie Distrugator > Ucigator negru de capcauni > Ucigator de orci negri.
Accesoriile : Prima oara te duci in v2 si vezi ce accesorii Lacrima cer pica, Dupa le faci +9, si dupa le evoluezi in accesorii epice.
Sper ca te-am ajutat. Funda?