| S1mplu a întrebat:

Salut,ma joc un joc microvolts si am o intrebare pentru ce-i care joaca acest joc.

De fiecare data cand il deschid,se incarca un update pana la model.dat.dtm si de acolo ciuciu,nu se mai incarca,nu mai face nimic, asa sta toata ziua.

Ce ar trebui sa fac, l-am instalat deja de 2 ori si nu mai am idei deloc.

Nu termina deloc, adica nu apare select server si nici play now nu merge...

Răspuns Câştigător
| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Cauta un Pach manual pe internet happy... sunt multi in aceeasi situaite. se incarca pana la 87% si dupa nimic. Atunci daca automat nu merge, macar manual sa mearga happy. Bafta!