| SnoopDog19 a întrebat:

Salut..Ma-m apucat de Mt 2 ro si ma cam plictisesc sa cresc stiti ceva coduri ..pentru lv sau pentru yang....arme,armuri?

Răspuns Câştigător
| barbutxxx a răspuns:

Mane nu asculta la toti astia vor sa iti ia contul. nu exista coduri pentru playeri normali. exista hacuri pentru crescut si bani dar nimeni nu o sa ti le dea gratis. si daca te prinde gm cu hacuri ai luat ban IP si nu ai rezolvat nimic.

3 răspunsuri:
| Wallsal a răspuns:

Salut!
Au destul de multe hackur.i dar ideea este ca functioneaza http://metin2rohacks.wikiforum.ro/f1-hack-uri-metin2

| Addie112 a răspuns:

Am eu pentru yang. Da-mi add pe mess: addie.adrian98@yahoo.com