| Gekiro a întrebat:

Salut.Ma numesc Alex si as vrea sa stiu cum pot sa imi bag un skin de genu counter terrorist la terorist.Sau robot la terorist etc. skinuri de player si sa se vada si pe servere. thinking Plz ajjutor dau steluta

Răspuns Câştigător
| AweSomee a răspuns:

Poti sa arati ca un Terorist atunci cand esti Counter Terorist. dar numai ca playerii te vad normal ca pe un Terorist.
Deci nu poti arata ca un Counter Terorist daca tu esti Terorist. sper sa nu ma insel. dar stiu mai multe chestii cu skinuri, am avut si eu cand ma jucam.in loc de m4a1 aveam Deagle auriu. dar cand omoram pe cineva. imi arata ca l-am omorat cu m4a1 nu cu Deagle.

1 răspuns:
| Gekiro explică:

Mda dar eu vreau sa stiu cum XD va rog spuneti-mi repede big grin