| Marley08 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva cu problema asta? The version of this file is not compatible with the version of windows you're running. Check your computer system information to see whether you need an x86 (32-bit) or x64 (64-bit) version of the program and then contact the software publisher. Mi-am instalat firewatch si cand apas pe el, asta imi da. Stie cineva care-i problema? Am incercat la compatibility sa pun pe windows 7/vista etc dar nu merge. Funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca sistemul de operare e pe 32 de biti, nu va accepta o aplicatie pe 64 biti. Cauta o versiune Firewatch pe acelasi format cu Windows-ul (32 sau 64 biti). Daca nu exista aplicatia in ambele versiuni, atunci trebuie sa adaptezi Windows-ul la aplicatia dorita (ceea ce inseamna reinstalarea unui sistem de operare care sa fie compatibil - 32 de biti sau 64 de biti, dupa caz).