| RazvyBoss98 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta? Cand intru in Social Club si dau PLAY imi apare RAZOR 1911 si imi apare ca se incarca, astept sa imi intre in GTA IV dar nu imi intra in joc. Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga GTA IV? PS: am 32 bit, WINDOWS 7, procesor INTEL CORE 2 Duo CPU, 1.80 Ghz

1 răspuns:
| aLyNnN03 a răspuns:

Cred ca nu e buna placa video, normal ar trebui sa mearga, incearca sa ii dai un restart la pc, daca nu merge iti recomand sa iti cumperi alta placa video si sa iti bagi mai multi ramii.