| Lysander a întrebat:

Mă puteţi ajuta cu nişte jocuri cu misiuni mai interesante aşa?

Dau fundă jocului preferat. O zi bună!

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Dishonored un joc in care tu esti Protectorul reginei unui regat. si in urma unor evenimente neplacute regina nu mai e pe tron si datoria ta este sa-i asasinezi sau sa-i opresti pe cei responsabili de asta si sa pui drept regina, persoana care trebuie.
e super tare.

| Lysander explică (pentru Zangetsu):

Arată foarte bine dar deocamdata nu prea mă ajută laptopul care-l deţin.şi nu pot juca jocul, are cerinţe prea mari.

| 3my098 a răspuns:

Call of duty?

| crisw908 a răspuns:

4story,aion,wizard101 si wizadry.