| MissIndependent a întrebat:

mai de mult mi-am luat jocul reksio si magicienii, si acum cand ma joc la un moment dat imi da sa bag ceva cod, dar eu nu mai am revista, ceva cod in care apare un hamster, reksio, cartita si mai multe... dar nu stiu in ce ordine se baga, pls dau funda!

Răspuns Câştigător
| tony98 a răspuns:

Fii atent nu stiu ce reksio ai (numele jocului) da iti dau cateva coduri de la jocuri cu reksio poate loi nimeri:
Codul la Reksio si Ozn-ul este:
Bindor(curcanul cu 2 capete); Cartita; Gaina; Reksio
Codul la Reksio si comoara piratilor este:
Tapinson; Pirat; Reksio; Capetenia puilor
Codul Reksio si magicienii

1 (Hamster violet, 5 (hamster cu sacosa verde), 4 (pasare), 6 (cartita)

Codul Reksio si Masina Timpului

Codul Reksio si capitanul Nemo

apasati OK

Codul la computerul MU din Reksio si capitanul Nemo

sageata sus, sageata jos, sageata la dreapta si trei bare la stanga, trei la dreapta si trei in mijloc
FUNDA?

5 răspunsuri:
| georgescumircea a răspuns:

Hamster violet, hamster cu sacosa verde, pasare, cartita

| CeCeKiss a răspuns:

La Reksio Si Magicienii cum fac sa demonstrez la sfarsit care e cel care atat de groaznic se infurie?

| misike16 a răspuns:

Uite daca ai mess intra si adreas mea de mess este misike16@yahoo.com si iti vai raspunde la orice intrebare.
ok?

| Golea_Adriana_1987 a răspuns:

Codul corect este : 1. hamster cu haine violet; 2. hamster cu haine verzi; 3. pasare; 4. cartita.

| Vidi_Nathalyn_2001 a răspuns:

Hamster violet, hamster cu sacosa verde, pasare, cartita big grin