| razvyi a întrebat:

Mai de mult primeam pe mess tot felul de linkuri sa votez si respectivu castiga un premiu la un numar de voturi. As vrea sa imi fac si eu un site si nu stiu cum. Ajutati-ma pls.

Răspuns Câştigător
| alexaly a răspuns:

Man. inscrie-te aici, bine-inteles dupa ce citesti ce scrie pe acolo' apoi iti alegi un premiu si rogi cat mai multe persoane sa te voteze, dandu-le linkul (cand esti logat)
Sper ca te-am ajutat,
pls
FUNDA?

1 răspuns:
| alexaly a răspuns:

Am uitat sa scriu si linkul unde sa te inscri :)) scuze,... : http://fripta.com/