| ALEXTOPOLOVENI a întrebat:

Mi-am bagat piese in PC in jur de 11 milioane. Acum Pc-ul meu arata cam asa. : http://i46.tinypic.com/14l4kw.jpg. Am instalat Fifa 11, ar fi trebuii sa mearga la perfectie nu? Merge numai in reluare? Care ar fi Motivul?

Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

O.o fainuta placa video, cred ca e din joc, adica e de la joc mai precis o.o eu am rulat fara probleme de 10 ori ce ai tu acolo mai putin si mergea cursiv fara lag, cu totul la maximum.
alta explicatie nu poate fi...

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ai procesor single core, fifa 11 are nevoie de dual core ca sa nu-ti mearga in "reluare". trebuia sa faci alegeri mai inspirate in acei 11 milioane.

| Meheツ a răspuns:

Nu imi dau seama doar din procesor, eu am rulat fifa 11 cu procesor de 1, 4 si mergea tambal... cu ce piese mai exact l-ai tunat? poate nu se pupa intre ele.

| ALEXTOPOLOVENI explică (pentru Meheツ):

Pai procesor ddr3 2.2, placa video vtx radeon hd 6670, 4 gb de ram, placa de baza,...

| Meheツ a răspuns (pentru ALEXTOPOLOVENI):

O.o fainuta placa video, cred ca e din joc, adica e de la joc mai precis o.o eu am rulat fara probleme de 10 ori ce ai tu acolo mai putin si mergea cursiv fara lag, cu totul la maximum.
alta explicatie nu poate fi...