| ionut890 a întrebat:

Salut,mi-am cumparat Farming simulator 2015 si nu imi merge, cand intru imi zice asa:Errpr:could not init 3D system
Shader Model 3.0 is required
Please install the latest video drivers
Download latest GPU driver now?
Si ma da pe situl asta:http://farming-simulator.com/gpuDriverDownload.php
Ce trebuie sa fac,de ce nu imi merge jocul, am dat bani degeaba pe el, oare am virusi. Va rog ajutati-ma mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai update la placa video. Descarca de pe acel site driver-ul apasa pe iconita care corespunde cu placa ta video, instaleaza driver-ul apoi merge. Nu e de la virusi.