| miyaS a întrebat:

Mi-am cumparat si eu NBA 2k19 pe steam, si am o problema. Ori nu stiu eu cum sa fac, ori chiar nu merge sa joci player 1 vs player 2 de pe acelasi computer, cum poti la fifa de exemplu. Care-i faza, sunt atat de prost incat nu-mi dau seama cum fac sa pornesc un meci de p1 vs p2 sau chiar nu merge?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu are mod de p1 vs p2 local. Persoana cu care vrei sa joci trebuia sa aiba si el jocul cumparat si instalat daca vreti sa jucati unul versus celalt.