| Radu3333 a întrebat:

Mi-am descarcat A. V. A(Alliance of Valiant Arms) si am intrat in joc. Dupa un timp imi da o eroare de la gameguard. Ce pot face sa o rezolv?

3 răspunsuri:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Dooooooh, pai scrie eroarea in ***, cum vrei sa te ajut daca nu stiu ce eroare iti da, unii oameni sunt prost jur

| Adryanopol a răspuns:

Trebuie sa faci asta: Intra in program files(sau program files 86x) dupa care in folderul „steam"apoi in„steammaps" dupa care in „common" si in„ava" apoi in„binaries"si in sfarsit in„gameguard" si trebuie sa stergi tote fisierele cu extensia„.ERL" dai restart la PC si gata. Aceeasi problema am avut-o si eu insa daca nu merge punele inapoi si sigur o sa-ti mearga. FUNDA?