| HεεЌεЯε a întrebat:

Salut,Mi-am descarcat Hitman Absolution si toate cerinitele de sistem sar peste cele normale(e bine) doar la windows nu e bine, tebuie 7 sau vista,dar un om a zis ca merge, doar ca mai incet, si l-am instalat dar cand dau in el spune ceva de.dll si am descarcat inca 3 si zice la fel. dc?
Plz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Heckere -> Omul ala a facut misto de tine! Cum adica merge dar mai incet? Ori merge, ori nu merge? Poate se referea la el, la mersul lui big grin Banuiesc ca tu ai XP. Ei, nu merge pe XP, instaleaza 7 si apoi merge fara probleme.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai instaleaza windows 7 apoi va merge. HItman absolution cere minim direct x 10, iar xp suporta pana la directx 9