| StefanVLY a întrebat:

Mi-am descarcat metin2 co uk. am intrat pe el, m-am jucat apoi m-am dus afara, si acum am incercat sa intru din nou si dau click pe "metin2" si nu imi apare nimic, am incercat si la imaginea aia cu aia 3 pui autopatcher nimic! Va rog ce trebuie sa fac? il reinstalez?

1 răspuns:
| KyLerMzQ a răspuns:

Uita-te in coltul de jos din dreapta al pc-ului unde iti arata daca esti conectat la net ca s-ar putea sa fie acolo imaginea cu metin si dai click pe ea, dar daca nu este instaleaza-l iar