| Anonima264 a întrebat:

Mi-am facut recent cont pe miniclip, dar nu stiu cum sa imi pun poza de profil.Deci cum fac?

Răspuns Câştigător
| Beautifullady189 a răspuns:

Buna.Nu stiu daca ai observat dar pe miniclip.com sau.ro toti cei care au cont, la poza de profil au pusa o fata de persoana mai ciudata.
Acum fiinda tu nu ai avatar, ar trebui sa-ti apara o persoana albastra cu un mic semnul intrabarii in ea.Ca sa-ti creezi un avatar trebuie sa apesi pe numele tau (Ca de exemplu sa zicem ca pe cineva il cheama Andrei28, el va apasa acolo sus unde scie Andrei28)dupa ce dai clic iti apar cateva date, iar te uiti un pic mai sus si vezi ca langa numele tau (Acolo unde se afla acea persoan albastra scrie 'Create' sau 'Edit'...Tu apesi si vezi ca iti apare o fata sau un baiat tu alegi iar apoi ti-l faci asa cum vrei.
P.S. cand termi de editat ca de
exemplu pielea te uiti sus si
schimbi de butoanele alea
albastre...Te descurci tu.

1 răspuns: