| Alex_Alexannder_1996 a întrebat:

Salut,mi-am instalat acest joc 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal. Dupa aproximativ o saptamana de la instalare, mi-a aparut intr-o seara aceasta eroare Corupted instalation.Reinstall aplication from original CD.Am incercat l-am reinstalat dar nimic.Ma puteti ajuta cu un sfat? Celui mai bun raspuns dau fundita.

2 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

șterge fișierul config.cfg în My Documents/18 WoS Haulin și încercați să re-încarci jocul. fișierul jurnal ar trebui să se re-genereze. În cazul în care nu funcționează, încearca să re-instalezi jocul.
Bafta!

| Alex_Alexannder_1996 explică (pentru jj95):

Am facut ce-ai spus tu am sters configul si acum cand intru se face imaginea neagra, apoi mi se da reset la calculator.