| Horvath_Adrian_1998 a întrebat:

Salut, mi am instalat jocul minecraft, versiunea 1.5.1 si totul ii oke, intru in el, merge dar peste un minut sa zicem iese automat... dintr-o data.Ce sa fac? adica mai exact de ce face asa?

4 răspunsuri:
| disconnectmen123 a răspuns:

Mai intai spune ramu-l pc-ului tau, si daca iti da o eroare sau se inchide pur si simplu.

| Horvath_Adrian_1998 explică (pentru disconnectmen123):

Pai pc-ul meu ar 768 RAM, bineinteles avea 512 dar am adaugat eu o placuta...nu cred ca ii din cauza asta. Da mi se inchide dintr-o data, intru pe el, tot ii oke si dupa un minut iese afara automat. Sti vreo rezolvare?

| Horvath_Adrian_1998 explică (pentru disconnectmen123):

Nu da nici o eroare, iese automat...te rog daca ma poti ajuta! Multumesc!

| disconnectmen123 a răspuns (pentru Horvath_Adrian_1998):

Tarziu raspunsul, n-am mai intrat de mult este de la HardDrive