| Alex714 a întrebat:

Salut.Mi-am luat azi Dolphin 3.0(un emulator de wii pentru pc).Am intrat in el sa configurez setarile si cand am terminat am iesit din aia si am intrat in joc(WWE '13),dar nu s-au salvat setarile.Cum as putea sa le salvez? Dau funda.
(Scuzati categoria dar am mai pus odata intrebarea la jocuri PC/online si nu mi s-a raspuns...)

2 răspunsuri:
| aldegor a răspuns:

Incearca sa il configurezi din nou, il inchizi fara sa intri in joc, dupacea il deschizi si intri in joc la mine merge

| Alex714 explică (pentru aldegor):

Am incercat dar nu a mers...