| empires a întrebat:

Salut,Mi-am luat wrestling WWE Wrestling Raw l-am instala si imi da o eroare: Could not initialize Direct Sound.Please install DirectX 8.1 or more. Apoi eu dau Ok si imi apare: Could not initialize Application. This game could not start. It will shut down. Ce pot face? Dau Funda, Ms Anticipat!

Răspuns Câştigător
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Salut am avut si eu aceeasi problema descarca DirectX8.1 sau orice DirectX instaleazal si dai restart la pchappy la mine a mers sper sa mearga si la tinehappy