| roby1234 a întrebat:

mi puteti spune niste site-uri unde pot juca fifa 2007 in retea? multumesc! funda

1 răspuns:
| StarKIonutZ a răspuns:

Salut daca vrei sa joci fifa o poti face cu prietenii prin retea facuta de dine sau de un prieten downloadati amandoi hamachi apoi faceti un network tu sau el va conectati amandoi si tu ii dai lui ip ala de la hamachi dar dupa ce ai intrat in fifa si cauti network lan sau ceva de genu bagi ip ala si ii zici si prietenului tau sa intre la fel ca tine si apoi jucati sau inver! Sau mai e o solutii poti juca fifa online 2! Funda?