| MasTerYo a întrebat:

Miam instalat crossfire si dupa ce dau Start Game mi se incarca HGW pana la 73% si apoi apare o eroare: Socket Error : W[2000] L[10053].
Am cautat pe google si aia spuneau ca trebuie sa reinstalez jocul etc. Am facut toate astea dar nimica. Apare aceeasi eroare.

Poza: http://imageshack.us/photo/my-images/38/unledqgb.png/

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Am avut si eu problema asta ori il instalezi de multe ori pana iti merge ori iti bagi Windows din nou eu mi l-am bagat din nou si de 1 an jumate nu mai mai facut fente.Eroare este din cauza pachurilor.

| MasTerYo explică (pentru Heys):

Mersi mult de ajutor, a mers

1 răspuns: