| cristian51090 a întrebat:

Salut.Miam scos gta san andreas original.Si am instalat samp 0.3a.Si cand incerc sa intru pe un server nu vrea sa intre si nu gaseste servere.Ce sa fac? Stiu cu mult timp in urma tot am instalat samp 0.3a pe gta san andreas original si nu stiu ce am facut ca mergea.Dar acum nu merge.Cine a sa ma ajute lu aluia a sa primeasca funda

1 răspuns:
| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Reinstaleaza gta si samp( cu totul) si samp nu gaseste automat sv, trebuie sa bagi tu! (primul raspuns in 2015 sa mor)laughing))