| Dariamax a întrebat:

Salut! Mie mi se blocheaza calculatorul foarte des si nu stiu de ce!
Daca stiti si raspunsul este corect va dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Dany3 a răspuns:

Pai depinde si de vechimea lui, sunt multe probleme care rezulta tote la un singur lucru VIRUSI eu am luat virusi facand conturi pe jocuri online si acum pc-ul sta in pachetelu lui incearcaail reformatezi si daca peste o saptamana tot asa face poti sa il arunci sa sa schimbi hardu e cheltueala rau cu astea

1 răspuns:
| kamikaze325 a răspuns:

Cauze pot fi o multime incepand de la regystrul incarcat pana la virusi SFAT ia-ti un advance system care sau system speed booster o sa iti usureze cat de cat sistemu.