| anonim_4396 a întrebat:

Nu am mai jucat pana acum, dar am auzit ca e foarte faina seria de jocuri call of duty. Sunt strans legate jocurile intre ele? Pe care dintre ele din serie ar trebui sa le incerc? Care e story-ul? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Au tot combinat vietnamu cu razboiul modern in oras dar pe youtube vezi tot.

1 răspuns:
| Mus1k a răspuns:

Sunt toate cam la fel...nu se prea merită să încerci. La fel cum a spus şi "Şofer", e despre Vietnam şi războiul modern.