| paulich19987 a întrebat:

Salut, nu de mult mi-am facut un server de sa-mp si nu stiu cum sa fac un player liderul unei factiuni, va rog ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
| SlenderMan299 a răspuns:

Foloseste comanda /makeleader funda?

5 răspunsuri:
| Hector99 a răspuns:

Da-mi ip de la server happy

| paulich19987 explică (pentru Hector99):

Inca nu l-am hostat ca nu este al meu, este load de pe un forum.Acum caut pe cineva care sa ma ajute sa fac un server propriu pe care il voi hosta.SI cel care ma va ajuta va primi admin permanent.

| Hector99 a răspuns (pentru paulich19987):

Eu te as ajuta dar nu ma pricep la scripturi happy

| paulich19987 explică (pentru Hector99):

Poate daca ne punem amindoi mintile la un loc reusim cevalaughing

| paulich19987 explică (pentru Hector99):

Adauga daca vrei paul_palacean@yahoo.com si mai vorbim acolo despre server.