| Ogorinio a întrebat:

Salut nu de mult timp joc un joc pe nume project blackout cu arme online si jucanduma am intrat in shop si vroiam sa cumpar o arma cu credit(bani pe care i castigi) si am vazut o arma care imi place foarte mult dar cand sa o cumpar spune ca imi trebuie un anumit titlu si intrebarea mea este care titlu ca stiu ca sunt mai multe va rog ajutati-ma! am titlu de cadet

1 răspuns:
| Frytzzyy a răspuns:

Trevuie sa te duci la ''My Info'' dupa la ''Title'' si dupa iti apare un fel de arbore genealogic.Acuma depinde ce este arma daca este SMG te duci la enginery, daca este sniper, te duci la scout si daca este asault rifle te duci la infantery si dupa dai pe ce titlu vr si undeva in chenarul in care iti va aparea gasesti scris ''Aditional Efect''si acolo trebuie sa fie cris numele armei dorite de tine big grin Funda?big grin